ROLETY jako STÍNÍCÍ TECHNIKA

Textilní rolety

Textilní roletky Tento typ roletek je určen pro interiéry. Je vhodným doplňkem kanceláří, bytů či dětských pokojů. Rolety mají moderní design a sdružují funkci garnýže, záclony a závěsu. Umožňují plynulou regulaci přirozeného světla.
Venkovní hliníkové rolety

Venkovní roletky Předokenní hliníkové rolety se stávají neodmyslitelnou součástí oken rodinných domků, objevují se i na panelových domech. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají zateplený pancíř PUR pěnou. Z toho vyplývá celá řada výhod: výborná ochrana proti úniku tepla, znatelně tlumí případný hluk z exteriéru, chrání proti vloupání a je to samozřejmě i vynikající protisluneční prvek. Neméně důležitou vlastností hliníkových rolet je, že prodlužují životnost oken, neboť chrání jejich konstrukci. Ovládány mohou být ručně nebo motoricky.

Venkovní textilní rolety

Textilní roletky Předokenní textilní rolety nebo také screenové rolety. V moderní architektuře se stále klade velký důraz na fasádní stínění. Je to perfektní ochrana proti slunci, zvyšuje dobrý pocit v interiéru, a pro svůj bohatý výběr barev dokáže podtrhnout architekturu stavby.


UKÁZKA REFERENCÍ
Naše firma má již od roku 1992 bezpočet referencí, můžete se na některé podívat. Reference žaluzie Hradec Králové

OČEKÁVEJTE

→ vysokou kvalitu výrobků
→ levné služby
→ záruční a pozáruční servis
→ profesionální přístup
→ solidní jednání