ŽALUZIE jako STÍNÍCÍ TECHNIKA

Vnitřní horizontální žaluzie

Vnitřní horizontální Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.Vnitřní vertikální žaluzie

Vnitřní vertikální Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.
Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie Bambusové žaluzie jsou téměř k nerozeznání od žaluzií dřevěných. Výhodou bambusových žaluzií je však nižší cena, slabší lamela a tedy i menší nábal žaluzie při vytažení, ale také možnost instalovat je do koupelen či k bazénům.
Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie (exteriérové žaluzie) dokáží nejúčinněji ovlivnit tepelné klima v interiéru. Jejich naklápěním je možné plynule a dle svých potřeb regulovat přirozené osvětlení a tím i zachytit přímé sluneční záření. Venkovní žaluziemohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle venkovní žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývajícími svazky vytažených žaluzií. Na obrázku horizontální venkovní žaluzie.

Žaluzie do střešních oken

Žaluzie do střešních oken Potřebujete-li zastínit střešní okno, pak pro Vás budou ideální volbou žaluzie do střešních oken. Vybrat si můžete téměř ze stejné nabídky jako v případě klasických oken. V nabídce máme žaluzie hliníkové, látkové i plisé. Chcete-li zvýšit účinek stínění, pak je možné zvolit markýzy či předokenní rolety

Žaluzie dřevěnné

Žaluzie do střešních oken Dřevěné žaluzie – ano to je žaluzie z tradičního přírodního materiálu. Díky svému povrchu se liší od ostatních produktů pro svoji jednoduchost, eleganci a skvělou údržbu. Nechte do vašeho soukromí vstoupit přírodu.


UKÁZKA REFERENCÍ
Naše firma má již od roku 1992 bezpočet referencí, můžete se na některé podívat. Reference žaluzie Hradec Králové

OČEKÁVEJTE

→ vysokou kvalitu výrobků
→ levné služby
→ záruční a pozáruční servis
→ profesionální přístup
→ solidní jednání